Flexibele onderhoudscontracten
Grootste bedrijfswagen dealer van NL
Oplossingen voor ieder type transport

Klanttevredenheid

Wij zijn pas tevreden als u dat bent. Onze klanten waarderen ons gemiddeld met een:

 

Beoordeel

Truckland Rotterdam Zuid

Truckland Rotterdam Zuid is een sterk merk in Regio Rotterdam. Truckland Rotterdam Zuid heeft een volledig geoutilleerde werkplaats en wordt bemand door truck en bestelwagen specialisten. Onze expertise sluit aan bij de lokale behoefte rondom bedrijfsvoertuigen voor containertransport. U kunt bij Truckland Rotterdam Zuid terecht voor zowel de levering, onderhoud, onderdelen. Kortom, het complete servicepakket. Geen woorden maar daden, zoals u in Rotterdam gewend bent. De vestiging is compleet ingericht als truck- en bestelwagendealer voor de merke DAFTATRAGINAFFIAT ProfessionalMaxus en Iveco.

Contactgegevens

Driemanssteeweg 11    
3084 CA Rotterdam
 

Tel Algemeen +31 (0)10 294 5150
Tel Werkplaats +31 (0)10 294 5147
Tel Magazijn        +31 (0)10 294 5146


E: werkplaatsrtdz@truckland.nl
E: parts.zuid@truckland.nl

K.v.K.: 33202253
B.T.W.: NL008695763B01

Facebook 

Afbeelding Vestiging

Openingstijden Truckland Rotterdam Zuid

Werkplaats/Magazijn ma t/m vr 07.30 - 21.00 uur
zat 07.45 - 12.00 uur

 

Voor spoedreparaties en strandingen zijn wij altijd 24/7 bereikbaar op onderstaande nummers.
Voor DAF: 040 - 2143000
Voor Fiat: 00800 34280000 of 039 0244 41244
Voor Iveco: 0800-0226072

 

Op onderstaande data is de vestiging van Truckland gesloten.
 
Vrijdag 1 januari 2021 Nieuwjaarsdag
Maandag 5 april 2021 2e paasdag
Dinsdag 27 april 2021 Koningsdag
Donderdag  13 mei 2021 Hemelvaartsdag
Maandag 24 mei 2021 2e Pinksterdag
Zaterdag 25 december 2021 1e Kerstdag
Zaterdag 1 januari 2022 Nieuwjaarsdag

 

Vestigingsmanager

Arjan Verbeek

E-mail: a.verbeek@truckland.nl
Mobiel: +31 (0)6 - 20 43 07 03

Werkplaatschef

René Zevenbergen

E-mail: r.zevenbergen@truckland.nl

Magazijnchef

Marco Westerhout

E-mail: m.westerhout@truckland.nl

Accountmanager Trucks

Hans Wijnmaalen

E-mail: h.wijnmaalen@truckland.nl
Mobiel: +31 (0)6 - 54 37 87 49 

Accountmanager Trucks

Michael Sanders

E-mail: michael.sanders@truckland.nl
Mobiel: +31 (0)6 - 11 95 28 41

Accountmanager Bestelwagens

Roger Boutkam

E-mail: r.boutkam@truckland.nl
Mobiel: +31 (0)6 - 51 55 78 15

Locatie en route

Plan uw route